Szanowni Państwo, Drodzy Pacjenci,

Nasza przychodnia istnieje na rynku medycznym od 2002 roku jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne ,,Rodzina”.

Obecnie świadczymy usługi w trzech naszych placówkach, z zakresu:
 • Podstawowa Opieka Zdrowotna,
 • Pielęgniarska Opieka Długoterminowa,
 • Rehabilitacja Lecznicza,
 • Poradnie Specjalistyczne,
 • Pracownia Endoskopii ( gastroskopia, kolonoskopia),
 • Pracownia USG,
 • Punkt zaopatrzenia ortopedycznego dla pacjentów.

 • NZOZ C.M. „RODZINA” świadczy usługi w ramach kontraktu z NFZ oraz usługi komercyjne. Wykonujemy badania laboratoryjne, jak również szereg badań specjalistycznych takich jak: USG – we własnym zakresie oraz na podstawie zawartych umów także EEG, EMG RTG i inne. Doświadczenie, jakie nabyliśmy w ciągu jedenastu minionych lat naszej pracy w służbie zdrowia sprawiło, że wiemy jak zadbać o Państwa potrzeby, tak aby pacjenci korzystający z naszych usług byli zadowoleni.

  Celem Centrum Medycznego „RODZINA” jest uzyskanie pełnej satysfakcji w zdrowiu i chorobie wszystkich naszych pacjentów.

  NZOZ C.M. „RODZINA” jest szybkim, niezawodnym i troskliwym wykonawcą usług medycznych. Wiedza i doświadczenie naszego personelu są ważnym fundamentem wzrostu firmy z korzyścią dla pacjentów.

  Bardzo dużą wagę przywiązujemy zarówno do jakości świadczonych usług medycznych, jak również do poszerzania zakresu naszych świadczeń.

  Największą naszą dumą jest personel. Wszyscy zatrudnieni u nas lekarze są specjalistami w swojej dziedzinie i posiadają wieloletnią wiedzę i doświadczenie. Również pielęgniarki, położne i fizjoterapeuci posiadają wieloletnie doświadczenie nabyte przez lata pracy w zawodzie.

  Nasz personel systematycznie poszerza swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach i szkoleniach.

  Naszym celem jest obecnie uzyskanie certyfikatu jakości ISO, który pozwoli nam jeszcze bardziej podnieść poziom świadczonych usług.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług medycznych naszego zakładu.

  Z wyrazami szacunku

  Dyrekcja NZOZ C.M. „RODZINA”